:: ÚVOD  :: O PROJEKTU  :: VZKAZNÍK  :: NÁPOVĚDA  
Katalog stránek
Sci-fi & Fantasy [21]
Dračí Doupě [14]
Free RPGs [10]
Shadowrun [9]
Horor/Vampire [5]
AD&D [4]
Hrdinové fantasy [2]
Rozcestníky [2]
Fórum/Blog [2]
Obchod/Vydavatel [2]
Všechny hry TOP 10
RPG Fórum
John's Home Page
Planeta Her - karetní a deskové hry
D20 v kostce
RPGhry.cz - The Ultimate RPG Collection
Hostinec U starého elfa
F'inealar-Shadowrun
Shadowrun RPG - oficiální stránka
Siranie
Eragon1.net
Necháte-li pole prázdné, vyhledáte
všechny stránky s danými vlastnostmi.
 

Více voleb pro vyhledávaní:
 

O projektu RPGindex

My, tvůrci tohoto webu, jsme si dali za úkol vytvořit vyhledávač RPG her, který by usnadnil a především zrychlil práci při vyhledávání zdrojů k těmto hrám.

RPGindex eviduje pouze nepočítačové RPG hry, tj. katalogizuje RPG s pravidly tištěnými nebo s pravidly v jakékoli jiné písemné podobě. Dobrými příklady mohou být například Dračí doupě, ADnD, Shadowrun, GURPs a další. Na RPG typu série Diablo, Morrowind, Icewind Dale a jim podobným se RPGindex neorientuje. Dále se zaměřujeme na žánrovou literaturu, cony (akce fanoušků RPG, fantasy, sci-fi...) a další, co je nějak spojeno s RPG hrami.

Máme rádi především na zdroje, které mají ve své oblasti zájmu co nabídnout. To znamená, že zde nenajdete hodně povrchní prameny, ale pečlivý výběr. I když jsme, myslím, velmi tolerantní. Za hlavní ukazatele hodnoty považujeme jak množství, tak kvalitu obsahové stránky - vlastní i cizí tvorbu a překlady. Přilepšit může hodně i častá aktualizace. Před zařazením Vašich stránek do katalogu jejich hodnotu zkontrolujeme a tuto kontrolu budeme provádět pravidelně i pro všechny v katalogu již zařazené odkazy. Tím Vám zajistíme víc než přiměřeně kvalitní výběr odkazů na různé zdroje. Z tohoto důvodu je možné, že nebudeme chtít evidovat právě vaše stránky. Příčiny mohou být následující. Slabý obsah, čisté kopírování cizí tvorby, urážlivý obsah nebo čistě komerční zaměření. V takovém případě nás, prosím, kontaktujte a vyjádřete svá stanoviska a možnosti (co byste rádi atd.). Vždycky se přece můžeme domluvit.

O autorech

Na RPGindexu děláme dva. Zapo a Pete M. Oba se staráme o design, Zapo potom o programování, Pete M. o texty. Oba máme i vlastní stránky (naleznete v katalogu). Jejich adresy jsou:
http://shadowrun.netroof.eu (Zapo) a
http://runofshadows.mysteria.cz (Pete M.).
Na těchto adresách shledáte, že z RPG je nám oběma nejbližší Shadowrun.

Dotazy

Veškeré dotazy týkající se fungování RPGindexu nebo autorů v návaznosti na tento katalog směřujte do Nápovědy. Ostatní dotazy zasílejte na
helpdesk [zavinac] rpgindex.mysteria.cz.
Jinak máme oba každý svůj e-mail - viz dole na této stránce.

Design a funkčnost

Z počátku existence tohoto vyhledávače předpokládáme různé nedostatky ve funkčnosti stránek, stejně tak jako Váš možný nesouhlas s grafickým designem, který snad až neodpovídá zaměření sci-fi/fantasy/RPG. Vezměte však v úvahu, že je prakticky nemožné vytvořit design hodící se k tak širokému spektru existujících RPG her. Také je jasné, že při prvním spuštění webu RPGindex nebude katalog RPG stránek zaplněn. Bylo by nadlidským úsilím tohoto dvoučlenného teamu shromáždit všechny odkazy, které by Vás mohli zajímat. Hlavně by to však bylo neúčelné. Je na Vás, jak zde budete prezentovat Vaše stránky, jaký zvolíte titulek a popis pro zobrazování v katalogu. Tak jen směle do toho, nenechte ostatní hráče ztrácet jejich čas hledáním po různých zdrojích!

Co zaručujeme?

Odpověď je jednoduchá. Nejsme zodpovědní za Vaše prezentace, titulky a obsahy Vašich odkazů, hlasování návštěvníků apod. Protože je tento katalog vyloženě naší snahou a zábavou, nemůžeme Vám nabídnout více než naše slovo, že se budeme snažit o jakákoliv zlepšení. Proto také nic nezaručujeme.

Co uvítáme?

Uvítáme snahu o spolupráci, nejvíce o rozšíření všeobecného povědomí o tomto vyhledávači. Pokud můžete, umístěte na své stránky odkaz na RPGindex. Budeme Vám vděční. Budete-li mít zájem i o jiný druh spolupráce, neváhejte nás kontaktovat.


Team RPGindex
Pete M. & Zapo

Infopanel
1. 1. 2004
Stránka spuštěna do provozu!
10 nejnovějších stránek
Hrdinové Světů
Dávný svět
Posledni slova
Planeta Her - karetní a deskové hry
JH Fantasy Club
Zrzavý Trpaslík
Střepy snů
DračíDoupě.cz
Metagame
Factum
Počet zobrazení: 138969
(1 IP / 12 hod)
Nejvíc lidí zde býva kolem 13. hodiny.
      
webmasters :: Pete M. & Zapo :: helpdesk ©RPGindex 2004 - 2021